
Lisa is zestien jaar en heeft een speciale band met paarden. In de zomer gaat ze samen met haar moeder en zusje Tess op vakantie naar Ameland. Tess neemt ook haar eigenwijze pony Rakker mee. Ze verblijven op de kampeerboerderij van de zeventienjarige Kai
en zijn vader. Kais moeder is jaren geleden overleden bij een ongeluk met haar geliefde paard Shadow. De zwarte hengst heeft het overleefd, maar is zwaar getraumatiseerd en onbetrouwbaar geworden. Kai zag het ongeluk gebeuren en heeft daardoor een moeilijke band met het paard. Lisa is ervan overtuigd dat ze kan helpen met Shadow, maar Kai wil hier niets van weten. Ze besluit om in het geheim toch het paard te gaan trainen…….
Met Piet en Paard!
Een halfuur voor aanvang zijn Piet en Paard aanwezig….wil je de pony’s aaien of een ritje maken kom dan op tijd. Neem een wortel mee!
Let op: het gebeurt regelmatig dat we zijn uitverkocht, dus koop via de button hierboven uw kaartjes als u zeker wilt zijn van een plaatsje!
![]()
Iedere laatste zondag van de maand lekker film kijken op groot scherm!
Datum: zondag 27 november 2011
Deur open: 15.00 uur
Start film: 15.30 uur
Locatie: Theater Het Zand (Pauwoogvlinder 20, Utrecht)
OV: stadsbus 26 richting Vleuterweide. Uitstappen bij halte Het Zand.
Entree: 3,50 euro
Tijdsduur film: 111 min.
Voor deze voorstelling kunt u kaarten online kopen. Ga hiervoor naar ons online kaartverkoopsysteem via deze link U kunt niet reserveren. Voor vragen kunt u bellen met 030 299 28 39