Dit is een agendaitem uit ons archief. Kijk voor actuele items in de uitagenda

BIOSCOOP HET ZAND: Alpha en Omega

zo. 30 oktober, Theater Het Zand

Alpha en Omega

Kate en Humphrey zijn twee jonge wolven die een fijn leventje hebben bij hun ouders en roedel in het bos. Kate is een erg aanwezige wolvin die alles tot in de puntjes geregeld wil hebben. Niets ontgaat haar nauwkeurige visie. Humphrey leeft meer van moment tot moment en doet het vooral rustig aan. Dan worden de twee jonge wolven gevangen genomen door parkwachters en ver van hun vertrouwde omgeving vandaan gehaald. Kate en Humphrey ontsnappen, maar staan er plots helemaal alleen voor.

Trailer

U wordt doorgelinkt naar Utrechts Uitburo

Let op: het gebeurt regelmatig dat we zijn uitverkocht, dus koop via de button hierboven uw kaartjes als u zeker wilt zijn van een plaatsje!

Alle Leeftijden

Leeftijd: Alle leeftijden

Kosten: 3,50 euro per persoon

Start film: 13.00 uur; de kassa gaat open om 12.30 uur

Duur: 88 min

Locatie: Theater Het Zand (Pauwoogvlinder 20, Utrecht)

OV: stadsbus 26 richting Vleuterweide. Uitstappen bij halte Het Zand.
Routebeschrijving

Deze film is Nederlands gesproken!

Voor deze voorstelling kunt u kaarten online kopen. Ga hiervoor naar ons online kaartverkoopsysteem via deze link . U kunt niet reserveren. Voor vragen kunt u bellen met 030 299 28 39